KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11546365
nr 1154 6365
Johann Velten
(1807-1883), Germany
Gravyr, 1800-tal, Bürglen, handkolorerad, motivet: 34x40
Johann Velten, tysk bildkonstnär född 1807, död 1883.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:40:45
8/1 18:07:27